Українська
Русский
English
Ратушняк и Партнеры Tel: +38(044)227-16-81
Fax: +38(044) 586-46-59
25-01-2020
Головна сторінка | Про нас | Клієнти | Події | Публікації | Наша практика | Проекти | Вакансії | Карта сайту | Контакти
Спеціалізація

str Авторське право та Інтелектуальна Власність
str Агро бізнес та сільськогосподарське виробництво
str Антимонопольне та конкурентне право
str Будівництво та реконструкція
str Земля
str Злиття та Поглинання
str Іноземні Інвестиції
str Корпоративне Право та Корпоративні Фінанси
str Корпоративні реорганізації
str Міжнародна торгівля; Зовнішньоекономічна Діяльність; Митне Регулювання
str Нерухомість та майно
str Податкове Право
str Сімейне та Спадкове право
str Страхове право
str Транспортне право
str Трудове право

Трудові спори

Адвокати „АЛЬЯНС РАТУШНЯК І ПАРТНЕРИ” здійснюють представництво інтересів клієнтів при вирішенні трудових спорів, в тому числі у справах щодо звільнення та поновлення на роботі, переводу на іншу роботу, стягнення заробітної плати та компенсацій тощо.

Досудове врегулювання трудових спорів.

Практика свідчить, що найменш «болісний» спосіб розв’язання суперечки – це запобігання ескалації конфлікту на його ранніх стадіях. Не секрет, що трудові конфлікти значною мірою руйнують сприятливий мікроклімат у колективі та можуть в цілому істотно погіршувати ефективність роботи персоналу.

Як правило, порозуміння між роботодавцем та працівником завжди може бути досягнуто за столом переговорів, якщо обидві сторони готові піти на розумні поступки й не зацікавлені в судовій тяганині. Компанія „АЛЬЯНС РАТУШНЯК І ПАРТНЕРИ” може взяти на себе роль представника роботодавця при досудовому вирішенні трудового спору – проведенні переговорів, розробленні та розгляді пропозицій щодо врегулювання спору, недопущення його переходу у судову стадію (якщо це не відповідає інтересам нашого клієнта).

Вирішення трудових спорів на підприємстві.

Передбачені діючим КЗпП, але не вельми поширені на теренах України комісії з трудових спорів (КТС) – органи, які здійснюють позасудове вирішення трудових спорів на підприємстві.

Слід одразу зазначити, що такі органи не підміняють суди, і навіть не можуть стати обов’язковою попередньою інстанцією (працівник завжди має право звернутися одразу до суду), що й зумовлює, в основному, їх незначне поширення. Водночас запровадження на підприємстві КТС, при грамотній організації її роботи, здатне локалізувати та «відсіяти» на досудовій стадії значну кількість дрібних трудових конфліктів, які не варті судової тяганини ані для роботодавця, ані для працівника.

Фахівці „АЛЬЯНС РАТУШНЯК І ПАРТНЕРИ” за необхідності супроводять процедуру створення КТС на підприємстві, а також процес розгляду індивідуальних трудових спорів в КТС.

Судовий супровід трудових спорів.

Трудові спори є особливою категорією цивільних справ, які характеризуються, по-перше, значною їх тривалістю, що вимірюється подекуди навіть не місяцями, а роками, а по-друге – схильністю суддів до захисту «слабкої сторони», якою у трудових спорах вважаються працівники.

Ці риси характерні майже для всіх видів трудових спорів, які виникають за позовами працівників (щодо поновлення на роботі, щодо зміни формулювання підстав звільнення тощо).

На практиці, однак «слабкість» працівників є досить умовною – відомо чимало випадків, коли працівники збагачувались, отримуючи через суд чималі суми грошових компенсацій (заробіток за час «вимушеного» прогулу, вихідна допомога, компенсація моральної шкоди).

Умовно кажучи: для того, щоб здобути перемогу у трудовому спорі, правова позиція роботодавця має бути довершеною й досконалою. Найменший недолік юридичної аргументації, відсутність хоча б одного важливого доказу чи будь-яка інша дрібниця, яка, на перший погляд, не має істотного значення у справі, може стати вирішальною при прийнятті судом рішенням на користь працівника.

Фахівці „АЛЬЯНС РАТУШНЯК І ПАРТНЕРИ” мають чималий досвід в представництві інтересів роботодавця при розгляді трудових спорів в судах. Здійснюючи судове представництво, ми враховуємо індивідуальні обставини справи для побудови правової стратегії, та допомагаємо клієнтові обрати той варіант дій, який є об’єктивно найкращим в конкретній ситуації (укладення мирової угоди, часткове або повне визнання позову, або ж суд «до переможного завершення»).

Сервiси та послуги

str Аутсорсинг юридичних послуг абонентське обслуговування
str Будівельний підряд
str Договори та контракти
str Дозволи на працевлаштування іноземців
str Загальні збори акціонерів, oрганізація та проведення
str Започаткування бізнесу. Реєстрація юридичних осіб.
str Ліквідація та банкрутство
str Ліцензування та дозвільні процедури
str Податкові консультації та податкові спори
str Послуги в сфері інтелектуальної власності. Реєстрація торгових марок.
str Продаж та купівля землі
str Реєстрація та юридичний супровід діяльності представництв нерезидентів в Україні
str Реорганізації підприємств
str Сімейні правовідносини та спори
str Складання позовних заяв, підготовка до судового розгляду
str Спадщина та дарування
str Судові справи
str Трудові контракти
str Трудові спори
 
hr
Головна сторінка | Про нас | Клієнти | Події | Публікації | Наша практика | Проекти | Вакансії | Карта сайту | Контакти

Україна 03150, г.Киев, ул. Ямская, 72 | тел.: +38(044)227-16-81 | факс: +38(044) 586-46-59


email
Copyright 2007 © Альянс Ратушняк и Партнеры
bigmir)net TOP 100
Разработка сайта - BUNKE.com.ua