Українська
Русский
English
Ратушняк и Партнеры Tel: +38(044)227-16-81
Fax: +38(044) 586-46-59
23-06-2024
Головна сторінка | Про нас | Клієнти | Події | Публікації | Наша практика | Проекти | Вакансії | Карта сайту | Контакти
Спеціалізація

str Авторське право та Інтелектуальна Власність
str Агро бізнес та сільськогосподарське виробництво
str Антимонопольне та конкурентне право
str Будівництво та реконструкція
str Земля
str Злиття та Поглинання
str Іноземні Інвестиції
str Корпоративне Право та Корпоративні Фінанси
str Корпоративні реорганізації
str Міжнародна торгівля; Зовнішньоекономічна Діяльність; Митне Регулювання
str Нерухомість та майно
str Податкове Право
str Сімейне та Спадкове право
str Страхове право
str Транспортне право
str Трудове право

Головна сторінка

Юридична компанія «Альянс Ратушняк і Партнери» була заснована в 2005 році Володимиром Ратушняком, адвокатом, у якого вже на той момент був наявний більш ніж п'ятнадцятирічний досвід роботи в провідних юридичних компаніях України.

Незважаючи на те, що компанія не належить до числа великих (колектив налічує до десяти фахівців), за підсумками 2013-го, 2014-ого та 2015-го років вона фігурує в «Бронзовій лізі» рейтингу «50 провідних юридичних фірм України», який проводився видавництвом «Юридична практика». Таке визнання пов'язано, насамперед, з якістю послуг, що надаються і масштабом окремих супроводжуваних проектів.

Основним напрямом нашої роботи є комплексне юридичне обслуговування бізнесу, головним чином міжнародних компаній, на довготривалій основі. У числі наших постійних клієнтів є ряд великих і навіть провідних у своїх сегментах ринку компаній у сфері транспорту і логістики, промислового будівництва, оптової та роздрібної торгівлі, IT.

Глибоке розуміння специфіки бізнесу наших клієнтів дозволяє нам в деякому роді виконувати функції «юридичного департаменту в режимі аутсорсингу», вирішуючи навіть ті вузькоспеціалізовані завдання, які зазвичай не доручають «зовнішнім» юристам.

Крім абонентського обслуговування, компанія надає послуги і в рамках окремих проектів.

Серед ключових практик ЮК «Альянс Ратушняк і Партнери» - найбільш популярними в реаліях сучасного бізнесу в Україні є вирішення спорів, договірне право, оподаткування, корпоративне право та фінанси, земля і нерухомість, трудове право, антимонопольне (конкурентне) право, а також право інтелектуальної власності.

Компанія займає одну з лідируючих позицій у сфері транспортного права, маючи серед своїх постійних клієнтів кілька провідних логістичних компаній України. Підтвердженням високої кваліфікації наших фахівців в даній сфері є регулярно виступ у якості доповідачів на спеціалізованих практикумах, що проводяться під егідою всеукраїнської мережі ЛІГА: ЗАКОН, які з кінця 2013-го року збирають широку аудиторію з числа представників транспортного та логістичного бізнесу з усієї України.

Ще в 2010 року компанією запущений унікальний проект «Корпоративний секретар», в рамках якого функціонує спеціалізований веб-ресурс і надається широкий спектр послуг, пов'язаних з діяльністю акціонерних товариств та інших емітентів цінних паперів (починаючи від створення цих структур і закінчуючи питаннями їх поточної діяльності, такими як організація загальних зборів, розкриття регулярної та особливої інформації та інше).

ЮК «Альянс Ратушняк і Партнери» також надає професійні консультації послуги приватним особам, у тому числі у сферах сімейного та спадкового права, земельних відносин, супроводу цивільних та адміністративних справ у судах.

Ключові практики ЮК «Альянс Ратушняк і Партнери»:

Вирішення спорів.

Команда професіоналів ЮК «Альянс Ратушняк і Партнери» представляє інтереси клієнтів в загальних, господарських та адміністративних судах всіх інстанцій. Наші судові юристи та адвокати мають значний досвід супроводу судових спорів, що дає нам можливість забезпечувати високу якість послуг у даній сфері. Окремо ми хотіли б відзначити нашу практику визнання і виконання рішення іноземних судів і арбітражів в Україні, так як ЮК «Альянс Ратушняк і Партнери» супроводжувала ряд складних проектів у цій сфері.

Корпоративне право.

Наші фахівці з корпоративного права мають значний досвід супроводі проектів по створенню, реорганізації та ліквідації юридичних осіб різних організаційно-правових форм (включаючи акціонерні товариства, яким ЮК «Альянс Ратушняк і Партнери» надає спеціалізовані послуги в рамках проекту «Корпоративний секретар»).

Транспортне право.

ЮК «Альянс Ратушняк і Партнери» спеціалізується на юридичному обслуговуванні експедиторів, транспортних компаній, перевізників та логістичних та складських операторів. Наші юристи мають значний досвід в області транспортного права, зокрема щодо укладення договорів перевезення, зберігання, транспортного експедирування, логістичних послуг. Ми забезпечуємо юридичну підтримку повсякденної діяльності транспортних компаній, перевізників та логістичних операторів.

Договірне право.

Наші юристи та адвокати мають значний досвід договірної роботи, в тому числі і в частині зовнішньоекономічних договорів і угод. Основний перелік сфер, в яких ведеться договірна робота: міжнародна торгівля, міжнародні інвестиції, будівництво та нерухомість, ритейл, оптова і роздрібна торгівля, транспорт і логістика.

Оподаткування.

ЮК «Альянс Ратушняк і Партнери» має сильну податкову практику. Ми надаємо кваліфіковані послуги в сфері податкового планування та супроводу податкових спорів як українським, так і іноземним компаніям, а також приватним особам.

Сервiси та послуги

str Аутсорсинг юридичних послуг абонентське обслуговування
str Будівельний підряд
str Договори та контракти
str Дозволи на працевлаштування іноземців
str Загальні збори акціонерів, oрганізація та проведення
str Започаткування бізнесу. Реєстрація юридичних осіб.
str Ліквідація та банкрутство
str Ліцензування та дозвільні процедури
str Податкові консультації та податкові спори
str Послуги в сфері інтелектуальної власності. Реєстрація торгових марок.
str Продаж та купівля землі
str Реєстрація та юридичний супровід діяльності представництв нерезидентів в Україні
str Реорганізації підприємств
str Сімейні правовідносини та спори
str Складання позовних заяв, підготовка до судового розгляду
str Спадщина та дарування
str Судові справи
str Трудові контракти
str Трудові спори
 
hr
Головна сторінка | Про нас | Клієнти | Події | Публікації | Наша практика | Проекти | Вакансії | Карта сайту | Контакти

Україна 03150, г.Киев, ул. Ямская, 72 | тел.: +38(044)227-16-81 | факс: +38(044) 586-46-59


email
Copyright 2007 © Альянс Ратушняк и Партнеры
bigmir)net TOP 100
Разработка сайта - BUNKE.com.ua