Спеціалізація
|
Публікації |
Контроль за габаритно-ваговими характеристиками вантажів при автоперевезеннях 29.07.2013
НЕЯКІСНІ ДОРОГИ? ПЕРЕВІЗНИКИ ВІДПОВІДАТИМУТЬ ЗА ЦЕ СВОЇМИ ГАМАНЦЯМИ!
Держава рапортує перед громадськістю про ремонт доріг, однак якість такого ремонту водії автомобілів, на жаль, не відчувають.
Наступним кроком влади є встановлення контролю за габаритно-ваговими характеристиками вантажів при автоперевезеннях.
На даний час функціонує 39 вагових комплексів (38 мобільних та один стаціонарний) в 21 областях України, також планується найближчим часом впровадити відеоспостереження на вагових комплексах. Автоматичний пункт контролю ваги, який фіксує інформацію про швидкість, вагу, марку та номер автомобіля поки що в Україні один. Його розмістили на трасі Київ-Чоп поблизу села Капітанівка.
З 1 квітня по 11 липня перевірено вже майже 16 тис. вантажівок та виявлено близько 500 порушень автотранспортного законодавства та застосовані фінансові штрафи на суму 809 тис. грн.
Вантажно-ваговий контроль здійснює на території України Інспекція з безпеки на наземному транспорті (ст. 6, 58 ЗУ «Про автомобільних транспорт»), при міжнародних перевезеннях та при перетині державного кордону – митні органи (ст. 6 ЗУ «Про автомобільних транспорт»).
Детальніше |
Про дива податкової еквілібристики: зустрічна перевірка 25.06.2013
ПО ПЛОДАХ ВПІЗНАЄТЕ ЇХ Податкова, з одного боку, декларуючи свою відкритість та готовність співпрацювати з платниками податків, з іншого – своїми діями доводить зовсім протилежне: Акти перевірок, внутрішні листи-роз’яснення фіскальних органів рясніють такими поняттями як «податкові ями», «безтоварність господарських відносин», «адреси масової реєстрації»… що окрім «алергічної реакції» у підприємців останнім часом не викликає, адже підприємці вже навчилися ефективно захищатися.
Як відомо з криміналістики, ідеальний злочин – злочин з мінімальними доказами, тому податківці, слідуючи такому постулату, намагаються залишати менше слідів від своєї «діяльності», а тому для суб’єктів господарювання така прихована тактика стає подекуди справжньою неприємною несподіванкою.
Наразі, хвиля масового визнання в Актах перевірки податківців нікчемних договорів, неможливості здійснення господарських операцій в силу відсутності кадрових та матеріальних ресурсів йде на спад, однак доволі масово почали застосовуватися зустрічні звірки, чи то, в розумінні фіскалів, «зустрічні перевірки».
До безпосереднього проведення зустрічної звірки йде підготовча робота – підприємці отримують Запити на отримання інформації та її документальне підтвердження на підставі п. 73.3 ст. 73 ПК України (за формою Додатку № 2 до Методичних рекомендацій щодо організації та проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок).
Детальніше |
Юридичних осіб притягатимуть до кримінальної відповідальності 23.07.2013
23 травня 2013 року, Верховна рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським союзом візового режиму для України стосовно відповідальності юридичних осіб» (далі – «Закон»). Цим Законом запроваджено кримінальну відповідальність юридичних осіб за низку злочинів.
Відповідні зміни вносяться до Загальної частини Кримінального кодексу України (далі – «КК») та деяких інших законодавчих актів. Відтепер до юридичних осіб можуть застосовуватися «заходи кримінально – правового характеру».
Детальніше |
|
|
Сервiси та послуги
|